Realizacje

 

Piekary

Kolejny projekt w wielkiej płycie. Materiał trudny do przeróbek zwłaszcza w przypadku układania nowej instalacji hydraulicznej tak jak to tutaj miało miejsce. 
Prace obejmowały destrukcję wszystkiego w łazience i WC, nową instalację hydrauliczną, ułożenie kafli, biały montaż oraz drobne przeróbki elektryczne. 
Ostatnio czuję, że moim plecom nie podobają się 7 kg kafle gresowe 60x60 cm, ale klienci coraz częściej je stosują.

Tanowo

Zakres prac w ciągu 2,5 miesiąca to: Cały sufit (osb+przeróbka elektryki+ +wełna+paroizolacja+gk), w cały domu gładzie, podłogi kafle/panele, parapety i drzwi oraz łazieneczka. Zapraszam do galerii.

Tarasy skąpane w słońcu

Tarasy skąpane w słońcu dosłownie - bez przenośni  kontynuacja projektu z początku roku (wtedy domek i łazienki w środku). 
Najpierw trzeba było stworzyć warstwę spadkową (600 kg zaprawy) . Potem hydroizolacja typu średniego na balkonie i to wszystko wykończone płytkami - z przodu czarne z tyłu drewno podobne.

Kancelaria

Kolejny projekt za nami tym razem dla PALESTRY. Demolka + Kafelki (schody/podłogi)+zabudowa G/K+ malowanie + drzwi + elektryka

"3 PIĘTRO"

Początkowy zakres prac znacznie się w trakcie robót rozszerzył, tak to już jest w kamienicach. Ogólnie było dużo destrukcji (ściany, tynki ,drzwi, podłogi) a czasami też bardzo ciasno, że nawet zdjęcia nie można zrobić (remont łazienki 90cm x 160 cm, która wcześniej była balkonem) albo wnoszenie (wciąganie przez okno) 5 m desek aby wzmocnić legary przed montażem właściwej podłogi. Mieszkanie zostało przygotowane pod malowanie.

Karmelowa

Duży projekt w domku jednorodzinnym 🙂 oprócz całościowego wykonania łazienki, w tym zabudowa wnęk i ścian, wykonania nowego brodzika aby zamontować odpływ liniowy, wykonane były w całym domu gładzie, parapety, podłogi panele/terakota, wiatrołap ze wzmocnionego g/k oraz inne mniejsze poprawki po deweloperze. 

Nowa Cukrownia

W ramach tego projektu wykonałem kompleksowo łazienkę z ciekawym wykończeniem litym drewnem. Pozostałe pracę wykonane w mieszkaniu to: 

- gładzenie ścian i sufitów, 

- przeróbka instalacji wodno-kanalizacyjnej,

- przeróbka instalacji elektrycznej.  

Ku Sloncu

Bardzo mała łazienka a i tak dało radę zmieścić kabinę 100x80 cm z drzwiami składanymi firmy Radway, notabene bardzo ciekawe rozwiązanie. Niby mały projekt ale dużo problemów co i jak gdzie zmieści. Wszystko na styk pralka, umywalka, kabina prysznicowa.  

9 Maja

Wykonanie pełnej metamorfozy małej łazienki w bloku przy ul. 9 Maja w Szczecinie.

Grota Roweckiego

Pożegnanie łazienki wykonanej ponad 30 lat temu oraz malowanie i drobne prace elektryczne w 3 pokojach. 

Koralowa Park

W ramach tego zadania przygotowałem kompleksowo łazienkę z wnęką, w której zamontowana będzie pralkę i suszarkę. W całym mieszkaniu wykonałem gładzie, malowanie, montaż paneli (winylowych i laminowanych) a także montaż sufitów podwieszanych z gk wraz z niezbędną w tym zakresie oświetleniem.