Usługi

Kompleksowe prace wykończeniowe i remonty.

Niezależnie od tego, czy posiadasz dom, niewielkie mieszkanie czy planujesz urządzić biuro – wykonuję kompleksowe prace remontowe tak, aby Twoja przestrzeń była taka, jaką sobie wymarzysz. Układam praktycznie wszystkie rodzaje płytek dostępnych na rynku, zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz pomieszczeń. W przypadku łazienek – świadczę kompleksową realizację. Oferuję również prace uzupełniające, są to m.in.: sucha zabudowa (ścianki, sufity podwieszane z gk), malowanie, gładzie gipsowe, prace murarsko-tynkarskie, prace hydrauliczne (drobne), prace elektryczne (drobne), wszelkie montaże łazienkowe, impregnację płytek, montaż luster, uszczelnienia, i inne.

Na wykonane przeze mnie prace udzielam gwarancji.
Rozpoczynając współpracę z przyszłym Klientem nie biorę zaliczek, zadatków na materiały czy usługę. Rozliczam się dopiero po dostarczeniu materiału na budowę wg. wystawionej faktury. Sam organizuję zakup i dowóz materiałów oraz jego wnoszenie bez angażowania Klienta.

Ceny?
Różnorodność realizowanych prac nie pozwala na zaproponowanie Państwu jednoznacznego, uniwersalnego cennika. Do wyceny każdego zlecenia podchodzę indywidualnie. Cena zależy głównie od ilości prac (od metrażu), stopnia trudności i miejsca. Nie będę Państwa przekonywać, że u mnie jest najtaniej, ale mogę zagwarantować najwyższą jakość wykonanych przeze mnie prac.

W Internecie jest mnóstwo cenników ze średnimi cenami na rynku pozwalających w przybliżeniu oszacować koszta remontu. Poniżej link do jednego z najbardziej aktualnymi średnimi cenami rynkowymi: https://kb.pl/porady/cennik-uslug-remontowych-w-roznych-regionach-polski/